close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید
اطلاعات آلبوم جدید محسن چاوشی با حضور بهروز صفاریان
loading...

چاوشی آهنگ

محسن چاوشی از آلبوم جدیدش در سال 92 خبر داد : آلبوم جدید، فقط با بهروز صفاریان!و با حضور روزبه بمانی«محسن چاوشی» در گفتگوی اختصاصی با سایت «موسیقی ما»: آلبوم جدید، فقط با «بهروز صفاریان»! موسیقی ما - بهمن بابازاده: جدید‌ترین آلبوم «محسن چاوشی» در آخرین مراحل تولید و اخذ مجوز قرار دارد و این خواننده این بار با تجربه‌ای جدید قرار است وارد بازار موسیقی کشور شود. «من خود آن سیزده‌ام» عنوان جدید‌ترین آلبومی ست که این خواننده در آستانه انتشار دارد و مدت هاست که اخبار و شایعات…

امیر بازدید : 354 دوشنبه 27 آذر 1391 نظرات ()

محسن چاوشی از آلبوم جدیدش در سال 92 خبر داد : 

آلبوم جدید، فقط با بهروز صفاریان!

و با حضور روزبه بمانی


images?q=tbn:ANd9GcRQRDiHIBALHYrLMVwZCw-0UDoPrPmJxVGbcS4SqX8

«محسن چاوشی» در گفتگوی اختصاصی با سایت «موسیقی ما»: 
آلبوم جدید، فقط با «بهروز صفاریان»! 

موسیقی ما - بهمن بابازاده: جدید‌ترین آلبوم «محسن چاوشی» در آخرین مراحل تولید و اخذ مجوز قرار دارد و این خواننده این بار با تجربه‌ای جدید قرار است وارد بازار موسیقی کشور شود. «من خود آن سیزده‌ام» عنوان جدید‌ترین آلبومی ست که این خواننده در آستانه انتشار دارد و مدت هاست که اخبار و شایعات مختلف درباره آن، در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های خبری دست به دست می‌چرخد. برای خبردار شدن از اینکه آلبوم چاوشی در حال حاضر در کدام مرحله تولید و توزیع قرار دارد و او بعد این اثر، کارهای آلبوم بعدی‌اش را تا چه حدی پیش برده، دقایقی کوتاه را با او همکلام شدیم که بخش‌هایی از این صحبت‌ها را می‌خوانید: ‌

طرح جلد
یکی از ماجراهای کشدار آلبوم «من خود آن سیزده‌ام» بحث طرح روی جلد این اثر بود که بار‌ها انتشار آن را عقب انداخته است. برخی اختلاف نظر‌ها بین چاوشی و تهیه کننده این آلبوم باعث شد انتشار این آلبوم همین طور عقب بیفتد ولی ظاهرا این ماجرا ختم به خیر شده و چاوشی بالاخره با یک طرح جلد خوب توانسته همه این داستان‌ها را خاتمه ببخشد: «آلبوم به احتمال زیاد بعد از اتمام ماه صفر در بازار موسیقی منتشر خواهد شد و بالاخره طرح جلد آلبوم هم نهایی شد و اتفاقا به نتایج خوبی هم رسیده‌ایم. عکسهای زیادی برای این طرح جلد انداخته‌ام و در حال کار روی جزئیات آن هستیم.» 

جزئیات بیشتر
تقریبا همه جزئیات آلبوم چاوشی در ماه‌های گذشته در رسانه‌ها منتشر شده ولی او از جزئیات بیشتر اثرش گفت: ‌ «اشعار کلاسیک شعرا و مفاخر ادبیات ایران از جمله مولانا، وحشی بافقی، شهریار، خیام و باباطاهر در این آلبوم استفاده شده و داستان این انتخاب‌ها را هنوز جایی عنوان نکرده‌ام. ماجرا از این قرار بود که قبل از اینکه پیشنهاد این اثر به من بشود یک کار در این فضا‌ها داشتم. برخی دوستان آن را شنیدند و از آن‌ها استقبال کردند و همین باعث شد انرژی من برای کار کردن در این فضا‌ها بیشتر شود. هرچند آن اوایل خیلی امیدی به استقبال از طرف مخاطبان از این فضا‌ها نداشتم ولی به مرور و بعد از پیگیری بیشتر مفهومی این قبیل آثار به این نتیجه رسیدم که قطعا مخاطب موسیقی هم می‌تواند با این اشعار فاخر و کلاسیک ارتباط عمیقی برقرار کند و به مرور این حس‌ام بیشتر و بیشتر شد و حالا به اطمینان خاطر عجیب و غریبی رسیده‌ام. با انتشار آلبوم بهتر و بیشتر می‌شود، درباره این ماجرا صحبت کرد. شاید باورتان نشود ولی این روز‌ها که در مراحل نهایی میکس آثار این آلبوم‌ام، به قدری درگیر اشعار مفاخر ادبیات ایران‌ام، که دیگر نمی‌توانم در این برهه با آثار روز بازار ارتباط برقرار کنم. قصد بی‌احترامی به کسی را ندارم و فقط حال و روز این روز‌هایم را گفتم. شاید بعد از انتشار این آلبوم دوباره به شرایط قبل برگشتم. امیدوارم مخاطبان‌ام از عقب افتادن تاریخ انتشار آلبوم دلخور نشوند. قول می‌دهم که با دستی پر سراغشان بیایم.» 

فقط بهروز صفاریان! 
چاوشی در انتهای صحبت‌هایش نیز درباره آلبوم بعدی‌اش گفت: «آلبوم «من خود آن سیزده‌ام» مال چند سال پیش است. من کارهای آلبوم جدیدم را شروع کرده‌ام و حتی نصف آن را نیز به اتمام رسانده‌ام. خبر داغی که برای مخاطبانم دارم این است که در آلبوم جدید همه فعالیت‌ها و نظارت‌های کلی بر عهده «بهروز صفاریان» است. او دو قطعه را در آلبوم تنظیم کرده و وظیفه نظارت کلی بر کلیت آلبوم را هم بر عهده دارد. من در همه این سال‌ها وقتی در کار‌هایم به مشکلی بر می‌خوردم، فقط از بهروز صفاریان کمک می‌گرفتم. دوستی عمیقی بین ما بود ولی مشغله‌های کاری باعث شده بود هرگز با هم همکاری نزدیکی نداشته باشیم. ولی این بار تصمیم گرفته‌ام که آلبوم بعدی را که تابستان سال بعد در بازار موسیقی کشور منتشر می‌شود، با کمک و همیاری بهروز صفاریان وارد بازار کنم. «فرشاد حسامی» هم علاوه بر تنظیم دو قطعه، میکس و مسترینگ آلبوم بعدی را هم بر عهده دارد. ولی‌‌ همان طور که گفتم، کلیه موارد آلبوم در ‌‌نهایت زیر نظر بهروز صفاریان است و او کلیت آلبوم را مدیریت خواهد کرد». 

گفتنی ست پیگیری‌های خبرنگار ما از آلبوم جدید این خواننده به اینجا ختم شد که ظاهرا برخی ترانه‌های این آلبوم را «روزبه بمانی» سروده است. 


منبع : اختصاصی سایت موسیقی ما......................................................................................................................


محسن چاوشی ، در حال ساخت آلبوم جدید خود است . این اثر بعد از آلبوم من خود آن سیزدهم و در سال 92 منتشر خواهد شد .تا کنون 6 ترانه از این آلبوم را حسین صفا سروده است و محسن چاوشی ، بهروز صفاریان و فرشاد حسامی تنظیم این قطعات را بر عهده داشته اند .
محسن چاوشی و بهروز صفاریان که یکی از تنظیم کننده های خوب کشورمان است سال ها با یکدیگر روابط دوستانه دارند و این بار فرصتی دست داد تا با یکدیگر همکاری نمایند .
شایان ذکر است مدیریت و نظارت کلی این اثر را بهروز صفاریان در کنار محسن چاوشی بر عهده دارد و نوید آلبومی شنیدنی را به همه شما می دهیم .


و فرشاد حسامی گفت:

همکاری من با محسن چاوشی در آلبوم جدید
فعلا تنظیم 2 قطعه و میکس و مستر آلبوم
منتظر یه انفجار بزرگ باشید.


مختصری از بهروز صفاریان :


شروع کار: نوازنده کیبرد در کنسرت های فروغی و همکاری تنگاتنگ در کنسرت ها با فریدون فروغی

اولین تنظیم رسمی: آهنگ وقف پرنده ها - قاسم افشار

بعد آغاز همکاری با شادمهر عقیلی به صورت تنگاتنگ در آلبوم های دهاتی - مسافر - نغمه های مشرقی - بهار من - آدم و حوا

سایر آلبوم ها : دو رنگی (بهنام صفاریان) - فاصله (محمد اصفهانی) - نون و دلقک (محمد اصفهانی) - غریبه (فریدون آسرایی) - شبح (بهنام صفاریان) - بی خوابی (سعید شهروز) - 14 (علی لهراسبی) - باید به تو برگردم (خشایار اعتمادی) - فرض کن (یاسر داودیان)
به علاوه تک ترک هایی برای مهران احراری - علی لهراسبی - داریوش اقبالی(تصویر رویا) - فریدون آسرایی - خشایار اعتمادی - محمد اصفهانی - سعید شهروز - محمد خاکپور - داود ناقور - فرشید نیک - مسعود خادم 
رزومه فرشاد حسامی


پروژه های داغ : 


اولین آلبوم بدون کلام فرشاد حسامی و کاوه یغمایی تنظیم و میکس و مستر اولین آلبوم فرشاد حسامی و اشکان خطیبی و بهنود فدوی (اسم گروه بعدا گفته خواهد شد!) تنظیم آلبوم جدید محمد علیزاده تنظیم آلبوم جدید فریدون آسرایی از اعضای گروه موسیقی دارکوب به عنوان تنظیم کننده کل قطعات الکترونیک تنظیم آلبوم سوم آقای بهنام صفاریان کارهای گذشته: صدابرداری موسیقی سریال قهوه تلخ به کارگردانی مهران مدیری رکورد میکس و مستر مجموعه مستند شهرهای ایران به آهنگسازی صادق چراغی و خوانندگی علیرضا قربانی و محمد معتمدی صدابرداری موسیقی فیلم The Green is the color 


مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
بروزترین پایگاه خبری محسن چاوشی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 222
 • کل نظرات : 25
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 6
 • آی پی امروز : 26
 • آی پی دیروز : 27
 • بازدید امروز : 80
 • باردید دیروز : 133
 • گوگل امروز : 4
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 213
 • بازدید ماه : 7,332
 • بازدید سال : 7,332
 • بازدید کلی : 302,369